راگانا یک فروشگاه اینترنتی می‌باشد که کاربران و مشتریان می‌توانند در سایت راگانا از خدمات و امکانات آن استفاده نمایند. قوانین و مقررات راگانا به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده میباشد و رعایت کردن آن از سوی هردو طرف الزامی میباشد.

قوانین عمومی

کلیه قوانین و فرایند‌های راگانا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و عضویت در سایت راگانا از سوی کاربر یا مشتری به منزله آگاهی و پذیرش قوانین راگانا می‌باشد و کاربر یا مشتری موظف به رعایت قوانین مذکور می‌باشد.

شرایط ثبت سفارش

در سایت راگانا تلاش بر آن است که اطلاعات و مشخصات کالا به بهترین شکل در اختیار کاربران قرار گیرد تا انتخاب بهتری داشته باشند اما باید توجه داشته باشید در هنگام انتخاب کالا کاربر باید به تمام مشخصات کالا دقت نماید و سپس اقدام به ثبت سفارش نماید. مسئولیت انتخاب کالا بر عهده کاربر می‌باشد و راگانا هیچ مسئولیتی درباره انتخاب کاربر نخواهد داشت. (راهنمای ثبت سفارش)

پرداخت وجه سفارش از 3 طریق امکان پذیر می‌باشد:

  1. پرداخت اینترنتی از طریق درگاه‌های بانکی موجود در سایت راگانا
  2.  پرداخت در محل وجه سفارش، این روش تنها برای مشتریان شهر تهران امکان پذیر می‌باشد.
  3. در صورت داشتن کد تخفیف، در نظر داشته باشید که کد تخفیف مورد نظر فقط روی محصولات بدون تخفیف اعمال می‌شود.

شرایط ارسال

راگانا متعهد است در روزهای کاری تمام سفارش‌هایی ثبت شده را برابر با قوانین ، به دست مشتریان خود برساند. در صورت بروز هرگونه مشکل در این روند راگانا از راههای ارتباطی مانند: تماس تلفنی با شماره همراه و یا ثابت ثبت شده در پروفایل مشتری؛ اس ام اس و یا ایمیل مشکل پیش آمده را به اطلاع مشتری برساند و زمان بعدی ارسال را با او هماهنگ کند. در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان سفارش پس از 3 روز کاری لغو می‌شود و مبلغ پرداختی توسط کاربر به اعتبار حساب کاربری ایشان اضافه می‌شود.

روز کاری

روز‌های کاری راگانا شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 الی 17:00 میباشد ، که این ساعت به منطور ارسال سفارشات نهایی شده میباشد و همچنین سفارشات در روزهای تعطیل رسمی ارسال نمیشوند.

قوانین و محدودیت های بهداشتی 

از آنجا که تمام محصولات تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ‌های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

مشاوره رایگان

وب سایت راگانا برای مشتریان خود امکان مشاوره آنلاین و تلفنی را فراهم آورده است. باید توجه داشته باشید که پیشنهاد‌های مطرح شده از سوی مشاور به هیچ عنوان در شرایط تصمیم شما برای انتخاب تغییر ایجاد نمی‌کند و انتخاب شما ملاک عمل و پرداخت و تحویل اجناس است.

حفظ حریم خصوصی

هدف راگانا حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود می‌باشد و در این راستا می‌کوشد. به همین منظور راگانا برای ارائه خدمات خود (خرید، نظرات )نیز به اطلاعاتی از مشتری نیاز دارد که در فرم ثبت نام و پروفایل باید آن‌ها را تکمیل نماید. این اطلاعات در دیتا بیس راگانا ذخیره می‌شود که موارد امنیتی برای حفاظت از آن توسط راگانا صورت می‌گیرد. راگانا اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی یا اداری طبق قوانین جمهوری اسلامی‌ ایران موظف به ارائه ان به فرد، سازمان یا نهاد دیگری باشد. کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی‌ ایران و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد.