سوالات متداول

خیر برای ثبت سفارش لازم است بر روی سایت یک حساب کاربری داشته باشید. ایجاد حساب کاربری بر روی سایت راگانا بسیار ساده می‌باشد. (راهنمای ثبت نام در سایت راگانا)

بله در صورت هماهنگی با پشتیبانی این امکان وجود دارد

بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بعدی بر اساس اولویت مورد پردازش قرار می‌گیرند

در حال حاضر این امکان فقط برای ساکنین شهر تهران امکان‌پذیر می‌باشد و در هنگام تحویل کالا می‌توانند مبلغ سفارش را به صورت نقد با پیک راگانا تسویه نمایند.

خیر، راگانا یک فروشگاه اینترنتی می‌باشد و امکان تحویل حضوری به هیچ عنوان وجود‌ ندارد.

بله، اگر مبلغ سفارش شما بیش از 150 هزار تومان باشد هزینه ارسال شما رایگان خواهد ‌بود.

بله، شما تا 7 روز پس از تحویل کالا می‌توانید سفارش یا کالای خود را بازگردانید، توجه داشته باشید پس از 7 روز امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد. (راهنمای کامل عودت کالا)

برای عودت وجه باید با تیم پشتیبانی هماهنگی های لازم انجام شود، در صورت لغو سفارش طی 1 تا 3 روز کاری پول بحساب شما واریز خواهد شد

بله، برای تغییر در سفارش قبل از ارسال از طرف تیم راگانا، باید با تیم پشتیبانی هماهنگی های لازم را انجام دهید.

بله، در صورت نیاز به فاکتور در یادداشت خرید باید درخواست خود را وارد بفرمایید.

بله، این امکان فقط برای مناطق 22 گانه شهر تهران وجود دارد کافیست درمرحله حمل و نقل گزینه الوپیک را انتخاب نمایید،هزینه این مورد بر عهده خریدار میباشد.

بلافاصله بعد از ثبت سفارش تیم راگانا با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام میدهند.

تهران، دیباجی جنوبی ، خیابان تسلیمی،کوچه زاور، بن بست فریدی ، پلاک 1 ( فرایند ثبت سفارش و خرید کالا اینترنتی بوده و در حال حاضر امکان مراجعه حضوری وجود ندارد)

برای اینکه بتوانید سفارش خود را از طریق پست پیگیری کنید کافی است در پنل کاربری وارد قسمت پیگیری سفارشات شوید یا از طریق چت آنلاین کد رهگیری خود را دریافت نمایید.

سفارشهای ثبت شده با پست پیشتاز در بازه زمانی 48 تا 72 ساعت کاری بدست شما میرسد