شما باید همیشه مرتب باشید، این یک قانون است!

این یک راز خوشتیپی مردان نیست و در واقع یک اصل اساسی در لباس پوشیدن است که باید آن را حتما رعایت نمایید. در صورتیکه با ظاهر نامرتب و آشفته در محل قرار، کار یا مهمانی حاضر شوید کسی توجه نمی کند که رنگی که پوشیده اید چقدر برای شما برازنده است یا اینکه جنس لباس تان مرغوبیت خاصی دارد و آیا روی اندام تان قرار گرفته است یا خیر.

یکی از مهم ترین اصول در راز خوشتیپی مردان این است که همیشه لباس های مرتب و اتو کشیده به تن کنید. این ارزش و جایگاه شما را  در نگاه دیگران بالاتر خواهد برد و نشان دهنده اولویت سنجی شماست. حتی اگر یک لباس ساده و معمولی بپوشید، اگر ظاهر مرتبی داشته باشید خوشتیپ به نظر خواهید رسید.

از مد روز غافل نشوید.

قرار نیست تا در راز خوشتیپی مردان از نکات عجیب  و غریبی حرف بزنیم. شما هر آنچه بخواهید را در دسترس خواهید داشت تنها و تنها اگر بدانید که کدام مدل لباس دیگر برای پوشش مناسب نیست یا کدام لباس این روز ها محبوبیت بیشتری دارد. مثلا یکی از جمله این لباس ها، پیراهن های مردانه طرح دار است. این نوع پیراهن ها با یک کت و شلوار یکدست و ساده ست می شوند یا با یک شلوار رنگ روشن ست می شوند.

به جز این موارد حتما لباس هایی را انتخاب کنید که مربوط به فصل خودشان هستند. پوشیدن یک پیراهن مردانه خنک در فصل سرد چندان معقول به نظر نمی رسد و نه تنها باعث زیبا به نظر رسیدن استایل شما نمی شود بلکه از خوشتیپی شما خواهد کاست. لباس ها در هر فصل و در هر موقعیتی زیبایی خاص خود را دارند و دلیل اینکه یک لباس ممکن است برای شما چندان مناسب به نظر نرسد این است که آن لباس تناسب رنگی با دیگر لباس ها ندارد یا بسیار گشاد یا حتی تنگ است.

 

حتما از ساعت مچی استفاده کنید!

ساعت مچی یکی از مهم ترین اکسسوری هایی است که یک مرد می تواند داشته باشد. به همین منظور برای داشتن تیپی زیبا و جذاب، بهتر است از ساعت های مچی استفاده نمایید.

البته بهتر است گفته شود که چنانچه از ساعت های مچی با بند چرمی استفاده می کنید، ساعت بند مشکی را با کفش و کمربند مشکی و ساعت بند قهوه ای را با کفش قهوه ای و کمربند قهوه ای استفاده کنید تا خوشتیپ تر شوید.

دقت داشته باشید که اگر می خواهید از ساعت های بند استیل استفاده کنید، سعی کنید که سگگ کمربند خود را با بند ساعتتان ست کنید. برای مثال اگر از ساعت بند طلایی استفاده می کنید، بستن سگگ طلایی، استایل شما را خاص تر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *