مقالات راگانا

شورت زنانه ؛انواع شورت زنانه را بشناسیم.

انواع شورت زنانه : ما روزانه از شورتهای متفاوتی استفاده میکنیم که بهتر است انواع آن و کاربرد آن را بدانیم و مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانیم بهترین انتخاب را در خرید لباس زیر داشته باشیم.
 1. شورت پادار : این مدل شورت ها که بیشتر مستطیلی شکل هستند و قسمت بالای ران ها را پوشش میدهند بیشتر استفاده آن زیر دامن و پیراهن کوتاه مناسب است به شرطی که جذب باشد.
 2. شورت کلاسیک : این مدل شرت از همان مدلهایی است که تا چشممان به آن میخورد میخواهیم بخریمش به دلیل راحتی زیاد،فاق بلند و کش نرم اما برای استفاده در زیر لباس های جذب گزینه مناسبی نیست.
 3. شورت هیپسترز/هاگرز : این مدل شورت قسمت پهلو را پوشش میدهد و کش آن دقیقا روی خط باسن قرار میگیرد و فاق کوتاهی دارد.
 4. شورت تانگ : این مدل شورت دو بند باریک دارد که دور کمر وصل میشود و با دوقسمت پارچه ای مثلث شکل پشت و جلو ر می پوشاند .
 5. شورت فرانسوی : این مدل شورت تقریبا شبیه شورتهای کلاسیک است با این تفاوت که در قسمت ران ها پوشش کمتری دارد ، این مدل محبوبیت زیادی دارد و استفاده از آن راحتی زیادی را به همراه دارد .
 6. شورت جی استرینگ : این شورت بیشترین جنبه زیبایی را دارد ، یک تکه پارچه مثلثی قسمت جلو را می پوشاند و در قسمت پشت فقط یک بند رد شده و پهلوها با بندی نازک پوشش داده میشود که این مدل بیشتر در سواحل مورد استفاده قرار میگیرد.
 7. شورت سی استرینگ : این مدل نسل جدیدی از لباس زیر زنانه است که هیچ بندی ندارد و مانند انبر در بدن شما شکل میگیرد و در زیر لباس های شب از آن استفاده میشود .
 8. شوزت گنی : این مدل شورت پوشش بسیار بالایی در قسمت پهلو و شکم را دارد و بسیار برای دوران بعد از بارداری و قاعدگی مناسب است .
 9. شورت بدون درز : در این مدل شما هیچ دوختی را دور شورت مشاهده نمیکنید و درزی ندارد و بسیار مناسب است برای استفاده روزمره
 10. شورت برزیلی : ترکیبی از دو نوع تانگ و هیپسترز است که برای تعطیلات در یک ساحل حتما به آن نیاز دارید.
 11. بیکینی : قسمت پشت این مدل شورت نسبت به مدلهای لامبادا پوشیده تر است و فاق متوسط دارد این مدل بیشتر برای مایو و ست کردن با سوتین مورد استفاده قرار میگیرد .
علاوه بر مدلهایی که گفتیم مدلهای دیگه ای نیز وجود دارد که ترکیبی از مدلهای بالا هست و مدلهای بالا بیشترین استفاده در خانمها را دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *