مقالات راگانا

جوراب طرح دار

طبق تحقیقات صورت گرفته توسط برترین اساتید در دانشگاه جورابچیان راگانا 🙂 طی سالها مطالعه ثابت کرده است انسان هایی که از جوراب طرح دار و با رنگ های خاص استفاده می کنند قطعا امید به زندگی بیشتری دارند !!!!! از آنجایی که این جمله یک شوخی بود و هیچ دانشگاه جورابی در دنیا هنوز وجود ندارد ، اما این واقعیت وجود دارد که استفاده از جورابهای طرح دار انسان های شادتری از ما خواهد ساخت .

اما به این نکته توجه کنید که استفاده از جوراب هایی با طرح های خاص در همه مکان ها مناسب نیست مثلا وقتی شما به اداره ای رسمی برای استخدام میروید و یک جوراب با طرح جغد یا پوک من یا … به پا دارید احتمال اینکه شما را استخدام کنند بسیار پایین است زیرا نشان میدهد که شما انسان شادتری از افرادی که در یک اداره رسمی از صبح تا شب وقت خود را صرف می کنند هستید .

یا مثلا در مراسم تدفین یکی از آشنایان بسیار دور هرگز از رنگ های جیغ و جورابهای طرح دار شاد استفاده نکنید زیرا شاید فکر کنند شما از فوت آن شخص خوشحال هستید .

در چنین مکان های رسمی سعی کنید از جورابهای سنتی ، ساده و با رنگ تیره استفاده کنید ، اما در تمامی موارد دیگر میتوانید شادی روزتون رو با یه جوراب با طرح خاص  و رنگ جذاب شروع کنید ، کوچکترین موارد در حال خوب شما تاثیر مستقیم دارد .

در سالهای اخیر کشش انسانها از سمت جورابهای ساده به سمت جورابهای طرح دار کشیده شده است و امیدوارم شما هم به این افراد اضافه شوید و از منطقه امن جورابهای ساده خود بیرون بیایید و وارد دنیای عجیب جورابهای طرح دار شوید .

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *