مقالات راگانا

انتخاب لباس زیر مناسب برای آقایان

همه ما با کمی تفکر کردن  میتوانیم بفهمیم که زمان پیدایش شورت ها چه زمانی بوده است !!!؟؟؟؟

درست است شورت ها از زمان انسان های اولیه بوده اند البته با مدل های مختلف !!!! در آن زمان از برگ های درختان برای پوشش نواحی خاص بدن خود استفاده میکردند البته نه از روی شرم بلکه بخاطر محافظت از آن نواحی ..

با پیدایش تمدن و تولید پارچه ، لباس زیر های برگی جای خودشان را به لباس زیر های پارچه ای دادند ، در ابتدا قطعا کیفیت پارچه ها مانند زمان حال نبوده است و احتمال عرق سوز شدن پا و حساسیت دادن در نواحی کشاله ران بسیار زیاد بوده است .

اما در نسل ما و زمان حال و با رشد سریع تکنولوژی میتوانیم لباس زیر مناسبی انتخاب کنیم که باعث جلوگیری بدن ما از آسیب ها شود .

لباس زیری مناسب است که ساختار تشکیل دهنده آن از بهترین الیاف باشد ، بهترین الیاف هم در این زمان پنبه یا همان کوتون است ، بنابراین لباس زیر با کیفیت لباسی است که از درصد پنبه بالایی برخوردار باشد ، البته درصد کمی از الاستان که باعث ایجاد حالت کشسانی در پارچه میشود هیچ صدمه و آسیبی به پوست شما وارد نمیکند میزان کمی از الیاف پلی استر نیز در ساختار تشکیل دهنده لباس زیر مشکل ساز نیست اما درصد بالای پلی استر به بدن شما حساسیت میدهد .

بنابراین در انتخاب لباس زیر مناسب حتما به متریال ساخت لباس دقت بفرمایید .

 

آقایان به دلیل تحرک بیشتر در روز و همچنین به دلیل وجود مو های بیشتر در نواحی کشاله ران حتما باید از لباس زیر بسیار مناسبی استفاده کنند تا هم پای آنها عرق سوز نشود و هم به دلیل وجود باکتری زیاد بدن آنها قارچ نزند و حساسیتی برایشان نداشته باشد .

برای خرید لباس زیر مناسب قیمت را آخرین الویت خود قرار دهید ، الویت شما چیزهای دیگری است :

1- سایز لباس زیر بسیار مهم هست ، حتما لباس زیر سایز خودتان را بگیرید نه کوچک تر و نه بزرگ تر که هر کدام مشکلات خاص خود را برای شما همراه دارد.

2- متریال ساخت لباس زیر که باید دارای مقدار زیادی پنبه باشد .

3- انتخاب مدل مناسب شورت مثلا اسلیپ ، باکسر و …. مطابق با عادت های بدن شما

4- رنگ پس ندادن لباس زیر ، اگر از لباس زیر های رنگی استفاده میکنید در ابتدا مطمین شوید که به پوست شما رنگ پس ندهد .

5- قیمت ، اگر لباس زیر با مشخصات بالا را برای خرید انتخاب کردید قطعا بهای جنس خوب را هم پرداخت کنید .

 

برای شستشو لباس زیر از آب داغ هرگز استفاده نکنید زیرا باعث دفرمه شدن کالا میشود ، دمای 30 تا 40 درجه برای شستشو بسیار مناسب است .

در مقالات بعدی حتما درباره انواع شورت های مردانه خواهم گفت .

در انتخاب و تهیه لباس زیر نهایت دقت را داشته باشید تا از هرگونه آسیبی در این باره در امان باشید .

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *